GROŽIO INJEKCIJOS

„Grožio injekcijos“ arba kontūrinė veido plastika naudojant filerius (užpildus)

Kas tai yra

Ši injekcinė technika leidžia ne tik užpildyti raukšles, koreguoti lūpų kontūrą ir apimtį, koreguoti veido ovalo kontūrą, bet ir atstatyti su amžiumi mažėjančias veido (skruostikaulio, smakro) ir kitas kūno minkštųjų audinių apimtis.

Kaip „užpildą“ (filerį) mes naudojame žmogaus audiniuose, per tam tikrą laiką visiškai biologiškai suskaidomą, monofazinį, be priedų ir priemaišų sudėtyje, struktūrizuotos hialurono rūgšties medicininės paskirties preparatą.

Kaip tai veikia

Nosies-lūpų raukšlių korekcija

Hialurono rūgštis yra natūrali odos struktūros sudedamoji dalis, kitaip tariant „gimtoji“ medžiaga. Problema yra tame, kad su amžiumi, žmogaus odoje, žymiai mažėja jos sintezės galimybės. Vyresnio amžiaus žmonėms, atsiranda natūralus, progresuojantis šios medžiagos trūkumas. Oda pamažu praranda elastingumą, drėgmę, susiraukšlėja ir suglemba.

Gerai žinoma, kad hialurono rūgštis, turėdama didelį hidrofiliškumą, puikiai „drėkina“ odą. Viena jos molekulė sugeba pritraukti ir aplink save išlaikyti iki 10 vandens molekulių!

Lūpų apimties ir kontūro korekcija

Šiuo metu sukurta daugybė hialurono rūgšties preparatų rūšių. Jie gali skirtis medžiagos koncentracija, tankiu, elastingumu, struktūra, dalelių dydžiais, turėti skirtingą molekulinių kompleksų struktūrą.

Dažniausiai kontūrinei plastikai naudojami užpildai gaminami iš didelės koncentracijos struktūrizuotos hialurono rūgšties. Struktūrizavimas – tai papildomas hialurono rūgšties apdorojimo procesas, kurio metu tarp molekulių atsiranda papildomi, struktūrą sustiprinančios kryžminės jungtys (tilteliai). Toks apdorojimo būdas žymiai pagerina filerio „gebėjimą“ suteikti ir išlaikyti apimtį. Be to, užpildas ilgiau išlieka audiniuose (ne 2, o net 12 mėnesių), užtikrindamas norimą efektą.

Kontūrinė plastika ne tik suteikia audiniams papildomą apimtį ir užpildo jų defektus, bet ir pasižymi visa eile kitomis, naudingomis savybėmis – lėtina odos senėjimą, gerina jos elastingumą ir išlaiko drėgmę. Skatindama fibroblastus, ji prisideda prie kolageno, elastino ir kitų struktūrinių odos elementų sintezės procesų.

Užpildas pašalina net ir tokias raukšles, kurių jau nepavyksta koreguoti masažais ir kremais.


.                               Prieš                                                               Iškart po

.                           Po 2 mėn.


Kontūrinės plastikos istorija
Kokie būna užpildai
Kokie užpildai naudojami mūsų klinikoje
Vizualiniai kontūrinės plastikos efektai
Nuo kokio amžiaus reikalingos šios procedūros
Procedūros eiga
Indikacijos procedūrai
Kontraindikacijos procedūrai
Galimos komplikacijos
Ką reikia žinoti prieš procedūrą
Ką reikia žinoti po procedūros
Dažniausias klausimas
Klientų abejonės