PENKI JAUNYSTĖS TAŠKAI

Efektas ir nuostabūs pasikeitimai matomi jau po 30 minučių!

Laikui bėgant veido minkštieji audiniai praranda tonusą, apimtį ir elastingumą. Veidas siaurėja, skruostai ir smilkiniai tampa mažiau išreikšti, keičiasi veido ovalas, atsiranda ir gilėja raukšlės. Veido išraiška pradeda priminti liūdinčio ir pavargusio žmogaus veidą.

Penki – tik penki stebuklingi taškai iš kiekvienos pusės, sugebės ilgam ir patikimai gražinti veidui prarastą  gaivumą ir žavesį.

Kalbame apie ypatingos kontūrinės veido plastikos technikos panaudojimą, kurios metu kietesnis užpildas (fileris) įšvirkščiamas giliau  į taip vadinamas, „ypatingus veido taškus“.

Procedūra ypatinga tuo, kad kiekvienas žmogus turi individualius taškus, priklausančius nuo veido anatominių ypatumų.

Vienodų veidų nebūna, todėl taškų identifikavimo koordinatės siejamos su bendra, visiems žmonėms būdinga, anatomine veido struktūra.

Sėkmės paslaptis slypi tame, kad papildoma audinių apimtis suteikiama struktūroms, turinčioms maksimalų poveikį visam „minkštųjų veido audinių karkasui“. Lokaliai talpinant užpildą, išgaunamas antrinis „pripildymo-tempimo“ – netiesioginio liftingo efektas, kurio dėka ne tik keičiasi veido ovalo kontūras, bet ir mažėja gilių raukšlių išraiška.

Šios metodikos dėka, nepaisant individualių veido anatomijos ypatumų, įmanoma greitai ir efektyviai pasekti optimalų efektą.

Veidas pasikeičia dėl to, kad suteikiama papildoma apimtis skruostams, smilkiniams ir centrinei jo daliai.

Įspūdingas efektas pastebimas iškart, veidas atrodo visiškai natūraliai.

Paradoksalu, tačiau po 2-3 savaičių, pailsėjusio ir švytinčio veido efektas, tampa dar labiau išreikštas ir išlieka iki 12 mėnesių.

Pastebėta, kad užpildas turi ilgalaikį profilaktinį poveikį, pasižymintį tuo, kad net po pilno užpildo biodegradacijos (pasišalinimo iš kūno), veidas vis tiek atrodo geriau negu prieš procedūrą.

Tai nechirurginė procedūra, atliekama ambulatorijos sąlygomis, taikant tik vietinę anesteziją.

Kadangi užpildas lygiagrečiai pasiskirsto po audiniais, preparato įvedimo vietose nelieka pastebimų mazgelių ar gumburėlių. Kartais galimos mėlynės, išnykstančios po 10-14 dienų.

Klinikoje mes eilę metų naudojame prancūzų gamybos, puikiai užrekomendavusį, aukštos kokybės „surištos“ hialurono rūgšties užpildą – ART Filler Volume (Filorga).

Procedūrai atlikti būtinos gilios veido topografinės anatomijos žinios, todėl teisingai ją atlikti gali tik gydytojas!

Kontraindikacijos – procedūra netinka asmenims, alergiškiems lidokainui ir hialurono rūgšties preparatams. Procedūra taip pat netaikoma užleistais atvejais, kai padėti gali tik plastinė chirurgija.

Išsamiau apie tai ką, reikia žinoti prieš ir po procedūrą, galimas rizikas ir kontraindikacijas, Jūs galite sužinoti – čia.

Procedūros kaina:
– fileris 1 švirkštas (1,2 ml. preparato apimties).

 250 EUR

– fileris 2  švirkštas (2,4 ml. preparato apimties).

 500 EUR – 475  EUR

 

*Būtina išankstinė gydytojo specialisto konsultacija.