APETITO SLOPINIMO PROCEDŪRA

NORO VALGYTI  PRIEŽASTYS

Insulinas, mažindamas kraujo gliukozės koncentraciją, sukelia nevaldomą norą valgyti.

Dvi pagrindinės priežastys:
Metabolinė.
Susijusi su kasos funkcinio aktyvumo padidėjimu. Kasos išskiriamas hormonas insulinas, mažindamas kraujo gliukozės koncentraciją, sukelia nevaldomą norą pavalgyti. Insulino išskyrimas ypač suaktyvėja vakarais.

Psichologinė.
Ilgalaikis stresas, nerimo būklė, psicho-emocinė įtampa ir vidinis nepasitenkinimas gali iššaukti nesąmoningą „malonumų“ troškulį. Maisto vartojimas daugumai žmonių sukelia didžiausią pasitenkinimą.
 

Akupunktūros metu gaminasi endorfinai ir enkefalinai.

PROCEDŪROS VEIKIMO PRINCIPAS

Akupunktūros metu gausiai išsiskiria endogeniniai opiatai (endorfinai, enkefalinai,), taip pat vadinami laimės hormonai, kurie pakelia nuotaiką ir sukelia pasitenkinimo jausmą.

Mikro adatų įvedimas į atitinkamus ausies kaušelio taškus (ausies adatų terapija), padeda sėkmingai  kontroliuoti šį norą.

Specifinių, reflektoriškai surištų su požievinėmis smegenų struktūromis (limbine sistema, retikuline formacija) ausies kaušelio taškų dirginimas leidžia reguliuoti:

Medžiagų apykaitos sulėtėjimas (pasireiškiantis polinkiu į viršsvorį) gali būti laiku pakoreguotas gydytojo natūropato.

– medžiagų apykaitos aktyvumą;

– organų, turinčių įtaką virškinimo ir maistinių medžiagų įsisavinimui.

Polinkis į nutukimą, kaip metabolizmo lėtėjimo išraiška, priklauso ir nuo endokrininės sistemos aktyvumo, kuri akupunktūros metu yra veikiama nuo ausies kaušelio per požievines smegenų struktūras einančiais impulsais.
 

METODOLOGIJA:

– Specialios mikroadatos statomos į atitinkamus ausies kaušelio taškus ir savaitės laikotarpiui užklijuojamos pleistru.

– Pakartotina procedūra, veikianti kitos pusės ausies taškus, atliekama po 7 dienų.

Mikroadatos statomos į ausies taškus 7 dienų laikotarpiui.

– Minimalus gydymo kursas – 3 procedūros. Esant poreikiui, kursas gali būti pratęstas arba derinamas su klasikine akupunktūra.

 

Gydymo kurso metu dėl rekomendacijų, kaip koreguoti sutrikusius medžiagų apykaitos procesus, siūlome kreiptis į gydytoją natūropatą.